Červen 2015

Nová pravidla, ZOO 2.6.2015

2. června 2015 v 21:39 | Tykvička
Ahoj,
doufám že mi prominete moji aktivitu za poslední měsíc :( Vůbec jsem na modely a na blog neměla čas.A tak mě napadlo co takhle ustanovit pravidlo že vy si zvolíte den v týdnu a já ten den vždycky musím napsat článek..Takže pište do komentářů : Pondělí,úterý,středa,pátek,sobota nebo neděle ? :DTak jsem zvědavá na výsledek..
Zítra jedu se školou na výlet do ZOO do Prahy :3.Už se moc těším,jedou tam jen vybraní žáci zakže nás nebude tolik a nebude to takový teror jak to bývá když jede celá škola xD.
Ale pozor !! Fotila jsem ! A nafotila jsem docela pěkné fotky..Jedno album by jsme měli o obsednutí Samirah a druhé album je vlastně příběh a vypráví ho sama Ema..

Ten pocit :3

Když jsem dofotila ..začala jsem trochu přemýšlet o tom jaký byl můj první pocit nasednutí na koně a nechat se tím jemným tvorem nést na zádech.Ten pocit byl nádherný..sice si ho moc nepamatuji protože na koně jsem poprvé sedla ve 3 letech jen s doprovodem mamky a vodiče. A co vy ? Jaký byl váš pocit při prvním nasednutí na koně ?

Co znamená milovat koně ?

Nad touto otázkou přemýšlí hodně lidí..Někteří si myslí že milovat koně znamená od rána do noci dřít a dřít..někteří (spíče ty menší) si myslí že milovat koně znamená dívat se na seriály o roztomilých ponících kteří mají fialovou barvu a běhají po duze..Co si myslím já ? Já si myslím že koně milujeme doopravdy potom co si na něj poprvé sedneme..zažijeme sním něco..víme jaká je to dřina ale přesto ho milujeme..že ho nikdy neopustíme..Toto je můj názor.


Tak zatím ahoj !
Vaše Tykvička