Duben 2015

Téma týdne "Nemožná dívka"

29. dubna 2015 v 15:40 | Tykvička
Ahoj,
když si vybavím slovní spojení "Nemožná dívka"..napadne mě mnoho věcí,jako například: Holka která mi přebrala kluka,holka která mě ve škole neustále štve či prostě nemožná dívka.
Teď jsem na gymnáziu ale dříve jsem chodila na zakládní školu,jako snad všichni..a nemožné dívky tam byly dvě!

Na základce

Snad každá dívka která nastoupí do první třídy si přeje co nejvíce kamarádek.Též si přeje aby si snimi užila plno legrace atd..avšak realita je jiná..Já když jsem nastoupila,tak jsme ve třídě byly 4 holky(omlouvám se,ale jmenovat nebudu ;)).Jedna vypadala lepší než druhá ale ty dvě si padly do oka..možná to bylo tím že se znaly již od malička.A na mě zbyla ta třetí..byla vyšší než já, a též silnější.Bylo trochu ulítlá,skoro jako já :).
V následujících dnech k nám chodila i na návštěvy a i já k ní.Dávaly jsme si dárky,byla prostě super..Pak později někdy v 3.třídě odešla z této školy kam jsem chodila na jinou.Tím pádem jsem ztratila tu nejlepší kamarádku.A potom jsem neměla na výběr a musela jsem se začít bavit s těmi dvěmi holčinami které spolu pořád držely..Nejdříve mě přijaly že budeme tři aže bude všechno jako v sedmém nebi..Avšak už se neopakovalo : návštěvy,dárky atd..Ony byly spíše na lumpárny, ale já jsem byla na tohle moc dobře vychovaná..já bych to co ony dělaly nikdy neudělala ,a to ani teď.
Pak přišla 5.třída a já jsem byla nejmenší a nejmladší ze třídy..v té době se všechny holky zabývaly spíše klukama ..To s těmi kluky se dělo už dříve ale ne tolik.Holky prožily první lásky a první zlomené srdce ale já ne.Já byla neutrální,já jsem se bavila jak s klukama tak s holkama.Nakonec se mi přecijen jeden kluk zalíbil,a ty zlomyslné holky to zjistily..nejdříve mě začaly odstrkovat,což trvalo docela dlouho asi půl roku.Poté jsem se jich konečně zeptala proč to dělají a ony mi na to odpověděly :Nech nás být nebo to že se ti líbí ten kluk ,řekneme celé škole !!A teď už mu stejně radíme ať se s tebou nebaví ..jsi hrozná!Pak mě ještě začala jedna z nich mlátit :(..
Ale to se všechno změnilo..

Na gymplu

Teď na gymnáziu je to jiné ,holky jsou ještě horší..to je pravda, ale bavím se spíše s kluky než s holkami.Zde se každý musí starat spíš o známky než o nějaké intriky ve třídě,ikdyž musím přiznat že těch je tu také víc než dost..
Když jsem na gympl přišla nikdo se semnou nechtěl bavit,později jsem poznala pár kamarádů a kamarádek.Ale teď už znám celou třídu..Je to moc skvělá třída :3 Jsme kolektiv,a zažijeme společně legraci ..za to jsem moc ráda :)


Takových příhod s nemožnými dívkami jsem zažila..Ach..těch bylo..
Nojono,tak to je asi vše!Tak ahoj !

Vaše Tykvička
Zdroje obrázků: http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/mensi-deti/35537-kdyz-dite-nezapada-do-kolektivu-co-s-tim
http://www.revmaticke-nemoci.cz/juvenilni-idiopaticka-artritidaVýlet a plno novinek 26.4.

26. dubna 2015 v 9:37 | Tykvička
Ahoj,
moc se omlouvám že jsem opravdu dlouho nepsala..Ale vypadl nám internet na týden.Ale teď už k novinkám , 4.dubna jsem byla na procházce s jednou super rančerkou,její ranch je Ranc Brooklyn.Určitě kouknětě ;)..Byly jsme na Křížové cestě v Nejdku,nevím jestli někdo zná ?! Kdyžtak si to vygůglete :D.Bylo to moc krásné,vzaly jsme samosřejmě modely a fotily jsme.. ZDE JE JEDNA FOTKA xD Já jsem ta v té růžové bundě a Schleinka11 v červené vestě.
Nevím jestli jí znáte..pokud ano v pořádku a pokud ne,určitě se podívejte na její blog :) Zde : Ranč Brooklyn.
Více fotek najdete u mě na rajčeti zde:Křížová cesta s Schleinka11
Dále k nám na ranch přibývají cizokrajná zvířata - Již máme Zebry - samce,samici,mládě.Žirafy-Samici,mládě a samici.
Najdete je v rubrice "ZOO" :).
Včera jsem byla na koních, jely jsme tam na kole :D Procvičovala jsem klus..Prej mám mít nohy při vysedávání více vzadu ale to nejde xD..Prosím poraďte :/ ! Tady jsou všechny fotky : U koní 26.4 Předtím než jsem šla jezdit tak Mariless osprchovali a potom, došlo i na další koně..Měli pak všichni nádhernou a voňavou srst :3.
Zde je ta fotka jak vysedávám ;), nevím jestli to jde pořádně vidět..Co dělám špatně ?


Dneska u nás hrozně prší..takže fotit asi nepůjdu :(.Tak zatím ahoj !


Vaše Tykvička

Leniah

4. dubna 2015 v 18:17 | Tykvička |  Zebry
Jméno: Leniah
Barva: Pruhy (Černobílá)
Druh:Zebra
Narozena: V zajetí, Ranch Biokovo
Potomci: xxx
Povaha:Zatím se hodně bojí(je to hříbě)

Anabet

4. dubna 2015 v 18:11 | Tykvička |  Zebry
Jméno: Anabet
Barva: Pruhy (Černobílá)
Druh:Zebra
Narozena: Ve volné přírodě,Keňa
Potomci: Leniah
Povaha:Přátelská,ochočená,bojí se psů a malých zvířat.


Full of news 3.4.

3. dubna 2015 v 14:09 | Tykvička
Ahoj,
včera jsem fotila modely - Biscuita,Chocolate chipa a jezdkyni Emu.Fotek je docela málo..Proč? Protože venku byla kosa jak na severním polu a já byla ráda že jsem nafotila pár fotek.Když mi ještě padesátkrát spadli do sněhu a já je musela utírat aby neměli v nozdrách sníh atd..Však! To určitě všichni znáte ne xD ? Velká rána to byla když najednou na velikonoce začne vánice na způsob-kroupy,déšť a vločky veliké jako dlaň průměrného čecha xD xD..Ale když byl ten apríl tak co..
Tady je odkaz na fotky : I believe,Ican fly

Oranžová parelka - Biscuit, Zelená parelka- Chocolate chip


Proč se album jmenuje "I believe,I can fly" ? Zde je důvod ve formě fotky ;).

Tak a teď bych chtěla udělat takovou "reklamku" pro začínající rančerku.Jmnuje se Žužlanka a její ranč je Ranch pod zlatou jabloní.Kukněte na její stránky zde Ranch pod zlatou jabloní.Opravdu teprve začíná ..a rozhodně potřebuje od všech nějaké ty rady ;).

Vaše Tykvička