Listopad 2014

Sníh a koně 30.11. - Mnoho informací :D

30. listopadu 2014 v 20:31 | Tykvička
Ahoj,
Teď k 29.11. Jak jistě tušíte tak jsme byly ješně s kámoškama a s psíky na vycházce do hor a částečně do Německa. Ráno jsem se teple oblékla, uvařila jsem si čaj do termosky a s mamkou jsme vyratily do Jindřichovic. V Jindřichovicích ( to je v karlovarském kraji) jsme si počkaly na kámošky a pak vyjely do hor :D.. Cestou jsme míjely ZASNĚŽENÁ POLE a ZASNĚŽENÉ STROMY, já pořád vykřikovala "woow, to je ale krása".Byla to opravdu nádhera.. upřímě holky je mi líto že jste tam nemohly se mnou, určitě by jste si to tam užily :D. S psíkama jsme vyšly Vlčí horu, která měla nejvyšší bod nad 1000 metrů.. a pořádně tam foukal vítr.V horské boudě jsme si vypily čaj a trochu si odpočinuly a pokračovaly jsme dál.A co bylo dál ? Dorazily jsme na Německé hranice, a tam bylo asi nejvíce sněhu.Nakonec jsme si našly hospůdku, a najedly se horkých pokrmů :D..

Tak a teď něco od koní :)
Mno poslední dobou více chodím ke koním takže jsem velice ráda.Koník kterého jezdím se jmenuje Mariless, je to kobylka a mám jí moc ráda. Je poslušná takže s ní nemám problém.Jen mě naštve to když si ji jdu vyhřebelcovat a ona se zrovna musela otřít někde v bahně.. prostě jako naschvál :D.
Na poslední lekci jsem se učila obraty na místě a v chodu.
Mamka mi koupila nové rajtky a chapsy.. což je super ( na fotkách je ještě nemám :()
Hezký veřec přeje vaše Tykvička

A zase nic :/

28. listopadu 2014 v 21:25 | Tykvička
Ahoj,
Zase nesněží a nesněží, u nás bylo už i pod nulou dokonce - 4 stupně !! Ale prostě nic, nesněží..No zatím mi to tak moc nevadí ale jestli nenapadne do Štědrého dne tak asi.. já nevim :D. Mno tušim že u vás taky nic ,ale v počasí hlásili že na Krušnýh horách a v Jizerských horách nasněželo !! Taky vám moc děkuju za komentáře ohledně tohoto problému se sněhem :) jste prostě nejlepší ! Každopádně vám moc přeju každému ať se vám zadaří, a konečně nasněží.Zítra jedem s kamarádkama na procházku do hor, tak možná vezmu koníky a budou fotky :) To místo mám moc ráda je tam čistá příroda a krásný vzduch, no snad to znáte ne ?! Moc se tam těším, vezmeme i pejsky, bude to prostě šuupeer.


Vaše Tykvička

24.11. - Potěšení

24. listopadu 2014 v 21:12 | Tykvička
Ahoj,
ano je to tak.. zase po dlouhé době píšu !! Dostalo se mi potěšení a za dobré známky ve škole jsem dostala od mamky nějaké koníky.. Které ?! Camaguerskou kobylku ( tu starší), Palomina aaaaa Peršeroonskou kobyluu !!! Super že ?! Já mám tedy velkou radost.Camaguerskou kobylku jsem nafotila takže se máte jistě na co těšit.Je opravdu krásná pořád si jí prohlížím ( jak jinak :D)
Ale teď k trošku jinému tématu - Sníh.. U nás sníh nenapadl a asi ani nenapadne :( Teploty jsou sice pod nulou ale stejně nešněží a nesněží.A jak to je u vás ? Sněžilo ? Nesněžilo ? Určitě pište do komentářů :D.

Odkaz na foto : Mariless

Tak hezké mrazivé dny a ať už nám zasněží :D
Vaše Tykvička

Zima se blíží :)

13. listopadu 2014 v 16:50 | Tykvička
Ahooj !! ,
Moc se omlouvám že jsem dlouho nenapsala.. ale škola mi nedovoluje psát nejvíce dva články za týden, což taky začnu dělat..
A mimochodem mám zase problémy s google chromem takže vám píšu články pře explorer ( promiňte pokud jsem to napsala špatně , přeci jen nejsem počítačový mág :D ).
A protože se blíží VÁÁÁNOCEE !! Tak jsem vám přichystala nějaké dárečky nebo ještě je chystám.. Dárečky zatím nebudou odhaleny :D :D A komu všemu pošlu dáreček ? Jeifa , Leník a Haník , Liška. Prosím o vaše adresy na e-mail : Tykvicka.Bila@seznam.cz
Vaše Tykvička